Domů » Články » Vyšlo bezplatné rozšíření pro GTA Online, přibyly motorkářské gangy

Vyšlo bezplatné rozšíření pro GTA Online, přibyly motorkářské gangy

Vraždy, drogy a prostituce. A taky motorky!

GTA Online bylo obohaceno o porci nového obsahu. Včera vyšlo rozšíření jménem Bikers, které hráče zatáhne do podsvětí motorkářských gangů. Stahovat ho můžete zdarma již nyní.

Update Bikers přinesl řadu nového obsahu. Poprvé se ve hře objevila motorkářská tématika, od které se právě odvíjí všechny nově přidané fičury. Do hry přibylo 13 nových dopravních prostředků, arzenál se rozšířil nejen o střelné zbraně, ale i o zbraně na blízko, a nechybí ani vzhledové doplňky jako tetování a oblečení.

Kromě herních předmětu update s sebou přinesl další herní módy, víkendové eventy, speciální závod pro hráče a hlavně motorkářské gangy. Jedná se o další kriminální frakci v GTA Online, díky niž si můžete vydělat nějaké ty peníze. V gangu může být maximálně osm hráčů a každý gang se navíc může usídlit jedné z dvanácti kluboven, které mají sloužit jako centrála pro organizovaný zločin.

Rockstar Games dokonce vypustili do světa trailer, který v krátkosti představuje nově přidané prvky. Aktualizace vyšla zdarma na platformách PC, PS4 a Xbox One, kde zabere kolem 2 GB místa.

Čtěte také: GTA VI je ve vývoji a málem bylo zasazeno v Tokiu

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=L6ef3e3_QcQ”]

 

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X