Domů » Články » Vysoce-oktanový prequel Furiosa ze světa Mad Maxe odhaluje hvězdné obsazení

Vysoce-oktanový prequel Furiosa ze světa Mad Maxe odhaluje hvězdné obsazení

Anya Taylor-Joy, Chris Hemsworth a Yahya Abdul-Mateen II jsou potvrzená jména, která se objeví v prequelu k post-apokalyptickému, vysoce-oktanovému snímku Mad Max: Fury Road. Příběh se bude odehrávat kolem postavy Imperator Furiosa, kterou původně ztvárnila Charlize Theron.

Do režisérské židle opět usedne George Miller, který se podílí i na psaní scénáře. V rozhovoru pro New York Times prozradil svůj původní záměr, znovu obsadit Charlize Theron a za pomoci digitální “deaging” technologie ji omladit. Děj Furiosy se totiž bude odehrávat asi o 20 let dříve než film Mad Max. Nakonec se tvůrci rozhodli obsadit herečku Anyu Taylor-Joy do titulní role, která se nejvíce zapsala do povědomí ve filmech Rozpolcený, Emma nebo Noví mutanti.

Další oznámená jména není třeba nijak více představovat. Chris Hemsworth je nejznámější jako představitel Thora v MCU. Do jeho pestré filmografie dále patří snímky Rivalové, Zlý Časy v El Royale nebo jeho akční film z produkce Netflixu – Vyproštění.

Yahya Abdul-Mateen II se v posledních letech objevil v HBO seriálu Watchmen a ztvárnil záporáka Black Mantu v komiksovce Aquaman. V současné době se podílí i na natáčení čtvrtého Matrixu.

Fanoušky potěší, že na snímku Mad Max: Furiosa se podílí ten stejný tvůrčí tým jako u Fury Road. Tento film v roce 2015 nadchnul kritiky i publikum a z deseti nominací na Oscara si odnesl hned šest zlatých sošek. Start produkce Furiosy je naplánován na druhou polovinu roku 2021.

Source :
Avatar
Written by
Marvel a Star Wars nerd, filmy, seriály, hry, ...

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X