fbpx

Vytvořte si postavu v Borderlands 2 již dnes!

Borderlands 2 se k nám už mílovými kroky blíží! Některé časopisy dostávají review verzi a už se pomalu začínají objevovat první recenze, jež nešetří chválou a hra tak sbírá skoro nejvyšší hodnocení. Nás na letošním GamesComu také okouzlila.

Vedoucí studia Gearbox, Randy Pitchford, naplánoval mohutnou reklamní kampaň, aby se o hře stále mluvilo a vědělo. Studio zveřejnilo i strom skillů, abyste se mohli podívat, co vás čeká. Ale to není vše! Dnes si už můžete začít vytvářet vaši nabouchanou postavu, se kterou budete předvádět neskutečné kousky jak v singleplayeru, tak i v co-op multiplayeru.

„Setkali jsme se s případy, kdy spousta věcí fungovala, jen protože do nich Hellquist investoval spoustu času a energie. Dokonce riskoval i v mnoha jiných ohledech, s kterými jsem si nebyl jistý. Ale pak mě přesvědčil o opaku – dokázal, že tyto věcí fungují, ale fungují skvěle. A tak se zrodila postava kyber-ninjy.“, vyjádření k postavě kyber-ninjy od Randyho (Paul Hellquist je kreativním ředitelem vývoje).

Jak si vytvořit postavu naleznete: ZDE

Hra u nás vychází pro PC, PS3 a Xbox 360, a to 21. září, Steam hru (možná) vypustí už 18. září.