Vývojář představil Minecraft v RTS podobě(1 minuta čtení)

Vývojáře Mojang při výběrovém řízení příjemně překvapil mladý umělec. Zadaní rekonceptualizovat Minecraft do nové hry splnil na výbornou, s překvapivým výsledkem.

3D umělec Brendan Sullivan dostal během výběrového řízení na pozici vývojáře u firmy Mojang zadání na koncept Minecraftu, v podání nové hry. Umělec však na svém twitterovém účtu zveřejnil nejen návrh, ale rovnou plnohodnotnou RPG hru s názvem Minecraft Tactics. Sullivan také dodává, že žánr strategie dává perfektní smysl jako rámec pro novou hru ze světa Minecraftu, jelikož hlavním úkolem je sběr surovin a jejich využívání ke stavění či tvoření předmětů. Sullivan práci v Mojangu samozřejme dostal a možná to tedy není naposled, co jsme o Minecraft Tactics slyšeli. Navíc hack-n-slash hra Minecraft Dungeons nás čeká již příští rok.

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

2
Komentujte

avatar
2 Comment authors
Ug4t0RPIXIE CREW Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
PIXIE CREW
Člen
PIXIE CREW

To vypadá docela fajn. Realtime strategie s motivem Minecraftu, hmmm 🙂

Ug4t0R
Člen
Ug4t0R

RTSka by to chtělo! Teď je to mizérie 🙁