fbpx

Vývojáři Advanced Warfare teasují nové Call of Duty. Že by návrat do minulosti?

Kam nás zavede letošní díl ze série Call of Duty?

Když se začátkem listopadu objevilo na trhu další pokračování série Call of Duty, hráči dali jasně najevo, že další titul z budoucnosti už nechtějí. Podle nejnovějších informaci to vypadá, že vývojáři svým fanouškům přeci jen naslouchají a možná už brzy bychom se mohli opět dočkat dílu z minulosti. 

Ve chvíli, kdy šéf studia Sledgehammer Games Michael Condrey popřál fanouškům všechno nejlepší do nového roku na svém Twitteru, navodil tím mezi hráči malou naději, že by se série vrátila do bojišť minulosti. Jako indicie posloužila pistole M1911, bez které se vojáci za druhé světové války (i éru po ní) prostě neobešli. Futuristického settingu se tedy zřejmě nedočkáme a šlo by o poměrně logický krok ze strany vývojářů.

I přesto, že se prozatím můžeme jen domnívat o časovém zasazení dalšího dílu, nabízí se nám především druhá světová i studená válka. Podle dřívějších indícií by se mohl odehrávat ve Vietnamu a přilehlých asijských zemích. Jestli tomu tak opravdu bude, na to si budeme muset ještě počkat. K odhalení by mělo tradičně dojít v první polovině tohoto roku.

Čtěte také: Další Call of Duty by se mohlo odehrávat ve Vietnamu

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.