fbpx
Domů » Vývojáři Mafie 3 popisují v novém deníčku tvorbu herního světa

Vývojáři Mafie 3 popisují v novém deníčku tvorbu herního světa

Nahlédněte hlouběji do herního New Orleans a zjistěte, z čeho čerpali inspiraci

Čas od času se na oficiálním YouTube kanále Mafie objeví deníčky, kde vývojáři nebo autoři informují své fanoušky o zásadních věcech z očekávaného titulu. Zatímco doposud se vývojáři zaměřovali převážně na popis postav, nyní si ukousli o něco větší sousto a připravili si náhled do tvorby herního světa, v němž se už za tři týdny budeme zcela volně pohybovat.

„Vzali jsme New Orleans a začali přemýšlet, co si z něj lidé nejvíce pamatují z hlediska krajiny, zajímavostí a kultury. Chtěli jsme je zanést do naší vize města, ale zároveň jsme se nechtěli nechat svazovat reálnou krajinou. Chtěli jsme oživit vše, co z her dělá strhující zážitky.“

Díky své rozmanitosti považovali New Orleans za ideální místo pro další mafiánskou hru. Obzvlášť divoké období během vietnamské války se v USA nesla ve znamení společenské frustrace, pro “multikulturní” New Bordeaux se tak tato americká etapa stala zásadní studnou inspirace.

Mafia 3 vychází už 7. října na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky. Pokud jste si třetí pokračování doposud nepředobjednali, ale máte to v budoucnu v plánu, doporučujeme zvolit herní obchod Xzone.cz, kde dostanete i k základní verzi hrnek s replikou uříznutého prstu. Stylové, nemyslíte?

Čtěte také: E3 2016: Mafia 3 odpoví na několik otazníků ze dvojky, včetně osudu Joea Barbara

Source :

YouTube

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na