Vývojáři Mafie 3 pracují na nové AAA hře. Nabírají lidi

Nový AAA titul si vyžaduje další posily do týmu

I když Mafia 3 dopadla tak, jak dopadla, na motivaci do budoucích projektů studia Hangar 13 to nic nezměnilo. Právě tuto skutečnost studio potvrzuje svým nově vyvěšeným inzerátem, skrze něhož se snaží nabrat další schopné posily k vývoji dalšího AAA titulu. 

Inzerát se objevil na webu Gamasutra, kam se právě tyto studia se svou poptávkou po zaměstnancích často uchylují. Hangar 13 se poohlíží po novém Design Directorovi, který by projekt dovedl až do zdárného konce. Podmínkou pro nabízenou pracovní pozici je nejen bakalářský titul, ale i minimálně devět let praxe s interním vývojem her s důrazem na hratelnost nebo technický design. Pokud byste se chtěli o pozici dozvědět více, pročtěte si nabídku sami.

Bohužel se v textu kromě náplně práce a požadavků na pozici nic konkrétního ohledně nové AAA hry nenachází, takže máme prozatím smůlu a nezbývá nám nic jiného než čekat. Jelikož studio Hangar 13 spadá pod hlavičku 2K Games a ze svého posledního titulu, Mafia 3, si tým rozhodně odnesl řadu poznatků, mohlo by se jim tentokrát dařit o mnoho lépe a napravit tak svou reputaci.

Čtěte také: Vývojáři Advanced Warfare teasují nové Call of Duty. Že by návrat do minulosti?

Zdroj:

Gamasutra

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.