Domů » Články » Vývojáři Niantic odhalili plány s Pokémon GO na začátek následujícího roku

Vývojáři Niantic odhalili plány s Pokémon GO na začátek následujícího roku

Tento rok se můžeme těšit na přidání Pokémonů z páté série. Kromě toho nás během ledna čeká slušný počet eventů, a to zbrusu nový raid, hned dva researche a v rámci Hatchathonu se můžeme připravit na chytání nových Pokémonů.

Zatím není jasné, které Pokémony z regionu Unova potkáme skrze augmentovanou realitu jako první. Časem se však můžeme těšit na 150 nových kapesních příšerek, mezi nimiž budou například titulní Pokémoni série Black & White: Reshiram a Zekrom. Jedná se tak již o pátou generaci Pokémonů, která bude přidána do Pokémon GO. Ačkoli datum vydání není zatím jasné, nejedná se o jedinou novinku, na kterou se můžeme tento rok těšit. Hned zkraje tohoto měsíce nás čeká raid, kde můžeme získat lávového Pokémona Heatrana. Event bude trvat od 7. ledna do 4. února. Ještě před tímto raidem nás během celého ledna čeká January Research Breakthrough, díky kterému budeme moci získat Laprase, který umí jak Ice Beam, tak Ice Shard. Zároveň od 2. do 16. ledna bude probíhat Hatchathon, díky kterému můžeme skrze chození nasbírat extra Stardust, raritní Candy a Unova stone. Aby toho nebylo málo, Team Rocket Research nám umožní získat legendárního Shadow Moltrese, pokud porazíme vůdce Rakeťáků Giovanniho.   

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X