Domů » Články » Vývojáři pravděpodobně upustili od remaku hry Commander Keen

Vývojáři pravděpodobně upustili od remaku hry Commander Keen

Klasická hra Commander Keen se měla znovuzrodit pro mobilní zařízení. Nyní o hře není k dohledání žádné oficiální sdělení, a i oznamovací trailer z E3 je potřeba dohledávat na neoficiálních zdrojích.

Během loňské E3 oznámila Bethesda návrat arkádové klasiky Commandera Keena na videoherní displeje. Remake měl být vyvinut pro mobilní telefony a v rámci držení tempa s dobou se mu dostalo vizualizace pohádky, za kterou by se nemusel stydět Cartoon Network. To vyvolalo velké rozepře v herní komunitě, kdy se proti remaku postavili zejména hráči původní hry. Nyní to vypadá, že vývoj nového Commandera Keena byl ukončen, nebo minimálně uložen ke spánku. Zmizela totiž veškerá oficiální prohlášení ze sociálních sítí, čehož si všiml a okomentoval na twitteru uživatel Nitomatta. Faktem je, že sdělení o hře najdeme pouze u třetích stran a k věci se zatím oficiálně nevyjádřili ani producenti z Bethesdy či vývojáři ze ZeniMax.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X