Domů » Články » Vývojáři Ubisoft a Naughty Dog posouvají data vydání očekávaných titulů

Vývojáři Ubisoft a Naughty Dog posouvají data vydání očekávaných titulů

Hned tři očekávané tituly od vývojářského gigantu Ubisoft budou mít opožděné datum vydání. Jejich vývoj zpomalily škrty v rozpočtu Ubisoftu pro tento rok, které jsou ovlivněny nenaplněným očekáváním z hlediska příjmů z některých titulů. Naugty Dog zase posouvá vydání dlouho očekávané hry The Last of Us Part II.

Do dystopického Londýna nás mělo Watch Dogs Legion zavést již v březnu příštího roku. Nyní Ubisoft mluví o datu vydání někde mezi dubnem příštího roku a dubnem 2021. Dalším odloženým dílem je Rainbow Six Quarantine – spin off Rainbow Six Siege – a také mytologické RPG Gods and Monsters. Všechny hry jsou odloženy na příští fiskální období Ubisoftu a pokud se podíváme na poslední změny v rozpočtu Ubisoftu pro tento rok, vidíme že finanční cíle byly sníženy ze 2 185 bilionů EUR (přibližně 56 miliard CZK) na 1 450 bilionů EUR (přibližně 37 miliard CZK). Za snížením rozpočtu mají mimo jiné stát vlažné prodeje Ghost Reacon Breakpoint a The Division 2. Situaci už stihl okomentovat CEO Ubisoftu Yves Guillemot, který na nevábné přijetí těchto titulů upozorňuje a zároveň sděluje, že týmy intenzivně pracují na inovacích, které tyto hry vrátí do kurzu. Uvidíme jestli se to povede stejně, jako v případě návratu Assassin’s Creed díky dílu Origins, které napravilo reputaci série po neúspěšném Syndicate.

Jak se říká, když chcete kvalitu, vyplatí se počkat. Vývojáři z Naughty Dog oznámili posunutí data vydání z dříve plánovaného února na konec května 2020. Vyjádření Neila Druckmanna si můžete přečíst zde.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] roku. Tato zpráva je značně pozitivní poté, co Ubisoft kvůli sekání v rozpočtu odložil vydání hned několika her. Crossplay se má týkat nejen předních titulů Rainbow Six: Siege a For […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X