Domů » Články » Vývojářka Ikumi Nakamura opouští vývoj hry Ghostwire: Tokyo

Vývojářka Ikumi Nakamura opouští vývoj hry Ghostwire: Tokyo

Pamatujete na letošní E3, kde Bethesda na své konferenci představila novou hru od Tango Gameworks s názvem Ghostwire: Tokyo? Jestli ano, tak více než hru samotnou si vybavíte spíše človíčka, který o ní mluvil.

Sympatická japonská vývojářka Ikumi Nakamura, s lehkou nadsázkou by se o ní dalo mluvit jako o Kojimovi v sukni, nejen že zaujala svou angličtinou podobně, jako právě Hideo, ale také svou řečí o jejich chystané hře. Netrvalo dlouho, a její jméno kolovalo po síti.

Avšak co oči nevidí, to Twitter napoví. Na jejím twitterovém účtu se objevil příspěvek o tom, že po devíti letech ukončila spolupráci se společností Zenimax a Tango Gameworks. Není známo, za jakých podmínek a v jakém rozpoložení odešla z firmy a zda je Ghostwire: Tokyo “už jen” ve fázi dodělávek. Nicméně Ikumi odchází z pozice Creative Director, což není úplně místo, které se dá jen tak nahradit, leda tam strčit Frantu Straku. Dále je na Twitteru také odkaz na její LinkedIn, kdyby někdo měl zájem o spolupráci.

Cítíme mírné rozpaky. Ne však z toho, že by Ikumi Nakamura nesehnala práci, ale spíše z výsledku hry, na které pracovala. Bude? Nebude? Nutno také zmínit, že Ikumi pracovala ve společnosti Platinum Games na hře Bayonetta a ani bych se nedivil, kdyby se třeba vrátila a dopomohla na svět dlouho očekávanému třetímu dílu.

Source :

Twitter

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X