Do vývoje free to play MMO Lord of the Rings se zapojuje Amazon(1 minuta čtení)

Nejnovějším projektem Amazon Game Studios je MMO ze světa Pána prstenů. Připravováno je ve spolupráci s čínským vydavatelem Leyou Technologies Holding a děj se má odehrávat před filmovou trilogií.

Leyou Technologies Holding oznámili start tohoto projektu již v minulém roce, kdy jejich dceřiná firma Athlon Games zveřejnila partnerství s Middle-Earth Enterprises, jež jsou vlastníky práv k Pánovi Prstenů. CEO Leyou Technologies Alex Xu oznámil blízkou spolupráci s dalšími západními vývojáři, přičemž již v tu dobu explicitně zmínil Digital Extremes – Waframe, který má jeden z nejúspěšnějších free to play modelů ve videoherním světě. Amazon by měl nově do vývoje přispět částí vývojářů z Amazon Game Studios, momentálně pracujících na PvP sandboxu New World. Kromě zúčastněných aktérů a využití free to play modelu zatím víme, že se dějství hry má odehrávat před obdobím filmové trilogie. O názvu hry, datu vydání a dalších podrobnostech se zatím jedná za zavřenými dveřmi. Pokud se nemůžete dočkat, můžete si zatím zcela zdarma zahrát původní Lord of the Rings Online od Daybreak.

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.