Vyzkoušejte o víkendu hru Hunt: Showdown zdarma(1 minuta čtení)

Tento víkend (14.-16.6.) si díky Steamu můžete zdarma vyzkoušet hru Hunt Showdown. Pokud se vám bude líbit, máte na ní 20% slevu.

Tuto survival FP střílečku, která vyšla na Xbox One a Microsoft PC, vydalo německé vývojářské studio Crytek a od 22. února 2018 je v předběžném přístupu. Už od první chvíle se na ní ale dá pohlížet jako na plnohodnotnou hru.

Sám, nebo v dvoučlenném týmu, jste vržen do mapy plné nemrtvých monster a vaším úkolem je odtud vyváznout živí. Je tu sice hlavní úkol zabít bosse a přinést trofej k východu, je však dobré nedávat si moc vysoké cíle. Když vaše postava umře, je prostě mrtvá. Vy si poté najmete nového lovce a levelování začíná od znova. Porazit bosse sice není takový oříšek, avšak zabít ho a přitom si krýt záda před dalšími lovci, za které hrají ostatní hráči, dá zabrat.

Sám hru vlastním a největším jejím problémem je najít spoluhráče. Takže máte zde ideální možnost přemluvit kámoše a propařit spolu celý víkend zdarma.

Source :

Steam

Ondřej Radosta
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.