Domů » Články » Vyzkoušejte pre-alfa verzi sandboxového RPG The Serpent Rogue

Vyzkoušejte pre-alfa verzi sandboxového RPG The Serpent Rogue

The Serpent Rogue je sice v rané fázi vývoje, už teď je ale jasné, že to bude výjimečná hra. Nejen, že má netradiční a krásný grafický styl, ale hlavní roli zde hraje experimentování a crafting. Je libo slepici, která místo vajec snáší uhlí a zlato?

Možná to zní jako nesmysl, ale proč tomu nedat šanci? Ujměte se role středověkého alchymisty, který svými lektvary dokáže neuvěřitelné věci. Zkrotit zvíře, přikázat mu, aby napadalo určitý druh bytostí nebo sbíralo suroviny. I na sobě lze provádět experimenty, například změnit podobu. Crafting je tu také řešen jinak, než v ostatních hrách. Není třeba si pamatovat složité formule, každá ingredience má přidělen tag, označující její účinek a samotný recept je pak jejich kombinací. Lektvar, který ubere 10 životů se bude skládat z věcí, které mají tagy Odstranit, Život a 10. Věci v inventáři budou také ovlivňovat gameplay. Není radno nechávat si v něm shnilá rajčata, pokud kolem sebe nechcete mít hejno much. 

Hra zatím nemá datum vydání ani trailer, ale na stránce hry lze najít střípky videí, která ukazují ochutnávku soundtracku, bouře, intro a další zajímavé věci. Zároveň můžete vyzkoušet pre-alfa verzi, stačí se přihlásit k odběru newsletteru.

Tereza Chvostová
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X