fbpx

Vyzkoušejte si bezplatně fotbalové rivaly FIFA 17 a PES 2017. Rozhodněte, kdo je králem žánru

FIGHT!

Odvěcí rivalové virtuálního fotbálku, FIFA 17 a Pro Evolution Soccer 2017 (PES 2017), zbrojí do útoku. Začínají bojovat o přízeň nových hráčů. Ti si aktuálně mohou vyzkoušet zdarma obě hry a následně tak rozhodnout, kdo je králem tohoto žánru.

Na rozdíl od PES 2017 je FIFA 17 zdarma k vyzkoušení pouze po určitou dobu. Během čtyř dnů, 24.–28. listopadu, si majitelé konzolí PS4 a Xbox One mohou virtuální fotbálek od EA zahrát téměř bez jakýkoli omezení. K vyzkoušení jsou všechny režimy jako Career, FIFA Ultimate Team a The Journey (ten ale nepůjde dohrát až do konce). Vlastníci Xbox One, kteří mají předplacený EA Access a již vypotřebovali desetihodinovou zkušební lhůtu, se této akce však nemohou zúčastnit. Na majitelé PS4 se omezení nevztahuje. PC hráči si mohou vyzkoušet 10hodinové demo na Originu.

Naopak PES 2017 si hráči zahrají bez časového omezení, nicméně za cenu herního mantinelů. K dispozici jsou pouze tři herní režimy z devíti, devět licencovaných týmů a dva reálné stadiony. Zbytek přístupný není, navíc počet zápasů je taktéž limitován. Vývojáři z Konami ale tvrdí, že to na vytvoření názoru bohatě stačí. Zkušební verzi si lze zahrát na platformách PC, PS3, PS4 a Xbox One.

A kdyby byl někdo náhodou líný instalovat obě hry, níže se může mrknout na video s grafickým srovnáním. My bychom určitě vyzkoušeli jako první FIFU, když je pouze po omezenou dobu, že jo.

Čtěte také: Assassin’s Creed 3 bude zdarma. Ubisoft rozdává dárky přes svůj adventní kalendář

Tom Mlejnek
Jím šmakulády, píšu o hrách a mám hustou kočku.