Domů » Články » Vzniká ve Warner Bros. Montréal nová hra s Batmanem?

Vzniká ve Warner Bros. Montréal nová hra s Batmanem?

Zdá se, že herní série s Batmanem neřekla své poslední sbohem. Různé informace o novém dílu se internetem již jednou šířily. Batman by údajně měl stát proti Sovímu tribunálu, to se však zatím stále nepotvrdilo.

Je však jisté, že herní šeptanda zase ožila. Známý insider se jménem Sabi se na Twitteru zmínil o nové hře na motivy Batmana. Sabi je známý tím, že se jeho zprávy většinou potvrdí. Letos předpověděl náplně některých konferencí na E3 a Nintendo proti němu chce dokonce podniknout právní kroky, za to že prozradil interní informace.

Nový Batman by se měl jmenovat Arkham Legacy a kromě Temného rytíře si zde zahrajeme i za další postavy od DC Comics. Na hře má pracovat studio Warner Bros. Montréal, které má na kontě Batmanův prequell Arkham Origins.

Informaci o nové hře potvrdil i Thomas Polito, který také rád prozrazuje nové informace, zejména ze světa filmu.

Všechno jsou to ale jen spekulace. Více bychom se mohli dozvědět v pátek, kdy to bude přesně 6 let od vydání Batman: Arkham Origins, úplně se to totiž nabízí. Ještě připomenu, že je to již 4 roky od doby, co jsme se mohli podívat do virtuálního Gothamu, a to prostřednictvím hry Batman: Arkham Knight. Bylo by tedy načase ty klidné ulice trochu oživit a znovu je zaplnit známými padouchy.

0 0 vote
Article Rating
Source :

PCGamer

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X