Domů » Články » Herní novinky » Valkýry se blíží. Do online akce War Thunder zamíří nově i ničivé vrtulníky

Valkýry se blíží. Do online akce War Thunder zamíří nově i ničivé vrtulníky

Chybí vám, že si ve většině válečných her nemůžete sednout do vrtulníku a pokropit pozemní krysy ze stacionárního místa ve vzduchu, kde na vás nemůžou? Nezoufejte. Do akčního MMO War Thunder v listopadu přijde velký update 1.81, který přesně tuto touhu ukojí. My už jsme se uspokojivě nasytili na letošním Gamescomu.

Helikoptéry, navržené především jako podpora pozemních sil, s sebou přivezou také pořádnou dávku palebné síly. Chaos budou rozsévat pomocí rotačních kulometů, granátometů i řízených raket, s nimiž se ničí tanky jedna radost. Ovšem vzhledem k tomu, že se vrtákem jen tak rychle neotočíte a nenaberete hned rychlost, stanete se lehce nakousnutelnou jednohubkou.

Ve hře se během listopadu nejdříve objeví vrtulníky z dílen SSSR a USA, následně by postupně měly přibývat další národy. Svou vlastní helikoptéru si může odemknout každý, kdo vlastní aspoň jeden tank nebo letoun 5. úrovně, aby si na ocelovou valkýru nehráli úplní začátečníci.

Zalétat si s vrtulníkem byla docela sranda. Naklánění na stranu, abych se vlastně vůbec někam dostal, byla asi nejzajímavější věc z celého ovládání, na kterou jsem si musel zvykat a která mi dělala problém od začátku do konce. Samozřejmě byla k dispozici kouzelně nápomocná klávesa, která vrtulník prostě ustálila na místě a já mohl v klidu zamířit rakety.

Podobných nastavení ovládání by mělo být ve hře později vícero. Vyzkoušel jsem si pochopitelně i pár kaskadérských kousků, ale nikomu nedoporučuji pokoušet se o spin, který se běžně dělá s letadlem. Dopadlo to u mě katastrofálně.

Vrtulníky jsou součástí updatu 1.81 s podtitulem „The Valkyries“, která vychází 20. září. Mohutná aktualizace přinese také několik nových či upravených vozidel a map pro případ, že se vám pod vrtulemi dělá nevolno.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=OUVzsaMhbAE” /]

Source :
Vlastní
X
X