Domů » Články » Warcraft 3: Reforged se dočká svého vydání na konci ledna

Warcraft 3: Reforged se dočká svého vydání na konci ledna(2 minuty čtení)

Psal se den 2. listopadu roku 2018, když se během události s názvem Blizzcon splnil nejednomu nostalgikovi sen. Společnost Blizzard tehdy přišla s nečekaným oznámením remasteru hry Warcraft 3 s podtitulem Reforged. A teď, o více než rok později, známe jeho datum vydání. Doufejme, že už finální.

Jedná se o jednu z nejikoničtějších a také nejúspěšnějších her pro vydavatelství Blizzard Entertainment. Tato jedinečná real time strategie si získala srdce nespočtu hráčů a fanoušků fantasy. Není tedy divu, že je remaster předcházen enormním očekáváním a netrpělivostí. Po původních spekulacích o vydání hry během letošního léta se datum vypuštění do světa přesunulo na konec roku 2019. Vývojáři však bojují s mnoha neduhy a rozhodli se proto hráčům oznámit, že hra bude k dispozici od 28. ledna 2020.

Základní struktura celé hry bude stále identická původní verzi z roku 2002, avšak zkrášlena novým designem a obohacena o některé nové detailní prvky. Můžete si tedy hru představit, jakou starou kostru v novém kabátě. Nebude chybět ani obrovská expanze The Frozen Throne, jež byla vydána rok po spuštění původní veze Reign of Chaos. Fanoušci série dozajista ocení nový editor map se spoustou inovativních nástrojů, který bude do Reforged verze rovněž implementován. Plnou podporu multiplayeru snad nemusím ani zmiňovat.

Ačkoliv jsou spousty natěšených hráčů již nervózní a nedočkavé, odložení je bezesporu pro dobro věci. Vývojáři raději volí mírné zklamání hráčů z dalšího čekání, nežli lavinu kritiky spuštěnou vydáním nedodělané hry. Pokud si chcete zkrátit čekání, můžete si hru předobjednat zde, a to hned ve dvou edicích. Dostanete tak kromě spousty odměn do všech Blizzard titulů i přístup do multiplayer bety hry.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X