Dočkáme se Warcraft 3 remasteru? Blizzard možná brzy přijde s oznámením(1 minuta čtení)

Kde mám své kladivo z houby?!
Warcraft 3

Jen málo her se na českých hráčích podepsalo jako Warcraft 3. Díky dabingu v naší mateřštině a zajímavému světu v něm spousta z nás utopila stovky hodin. A utopili bychom jich ještě víc, kdyby Blizzard nepřesedlal na MMORPG. I když i ten World of Warcraft pro mnoho z nás znamenal mnoho bezesných nocí.

Rok 2003 bohužel znamenal poslední rozšíření, které tato oblíbená RTS dostala. Blizzard naštěstí nepřestal s updaty a Warcraft 3 bez problému rozjedete i na Windows 10. Právě tato snaha nám loni přinesla i remasterovaný StarCraft. A vypadá to, že se svého návratu brzy dočkají i fandové warcraftového univerza.

Ve čtvrtek totiž vyšel nový update pro servery a s ním i oznámení turnaje, jenž proběhne 27. a 28. února. Kvůli tomu hráči okamžitě začali spekulovat, že zároveň s turnajem přijdou zprávy o remasteru. Seznam známých hráčů by tomu určitě napovídal.

Jako vždy dodáváme, že jde jen o domněnku, přestože by nás oznámení zmodernizovaného Warcraft 3 nepřekvapilo. Asi bychom teda museli oželet český dabing, což je škoda. Nebyl sice perfektní, kvůli nostalgii bychom ale v angličtině hrát nemohli.

Čtěte také: Zásadní meta pokořena. Kingdom Come: Deliverance má na kontě milion prodaných kusů

[arve url=”https://youtu.be/migXb7XeCAA” /]

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X