Domů » Články » Warframe: Do hry přichází Atlas Prime

Warframe: Do hry přichází Atlas Prime

Nový Prime Access přináší vylepšenou podobu warframu Atlas. Spolu s ním je přidána nová prime zbraň a prime sentinel. Prime Access jde jako tradičně pořídit ve více verzích nebo lze předměty nafarmit přímo ve hře. Unvaultu se dočkaly bojové obleky Saryn Prime a Valkyr Prime.

Mocný titán je zpět v nové, silnější podobě. Atlas Prime přichází nejen s typicky okázalým designem pro prime věci, ale svou klasickou verzi předčí ve všech statistikách a navíc potěší hned čtyřmi polaritami. Silácký warframe samozřejmě není jedinou novinkou v rámci publikovaného prime packu. S Atlas Prime byly do hry přidány také bojové drápy Tekko Prime a již čtvrtá, původní orokinská verze sentinela, Deathcube Prime. Všechny tyto itemy lze ve hře získat skrze otvírání reliců. Pokud jste ovšem nedočkaví, můžete si koupit jeden z Atlas prime packů. S nákupem získáte také další bonusy jako devadesátidenní affinity a credit booster, nebo také Atlas Prime glyph. Spolu s novým prime hrdinou byl otevřen také nový prime Vault, který nabízí možnost získat Saryn Prime a Valkyr prime, taktéž skrze relic mise ve hře nebo za nějaký ten peníz.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] her různé nedostatky. Fortnite, Minecraft nebo Dauntless stále není na Nintendo Switch a Warframe sice podporuje převedení účtů, ty se však následně vyvíjejí nezávisle, kvůli […]

1
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X