Domů » Články » Warframe: The Old Blood již teď na PC, brzy se dočkají i konzolisti

Warframe: The Old Blood již teď na PC, brzy se dočkají i konzolisti

Nejnovější update přinesl hned několik novinek. Do hry se konečně dostává očekávaný korpulentní hrdina Grendel, který ničí své nepřátele skrze svůj masivní břich.

První Grendelova schopnost Feast mu umožňuje spolknout nepřítele. Grendel může spořádané nepřátelé kdykoli vyzvracet a zanechat jim toxické poškození opětovným aktivováním Feast. Od ttoho se odvíjí další Grendelovy schopnosti. Nourish spořádá Grendelovy oběti v žaludku a poskytne plošný buff spoluhráčům. Regugerate “promění” Grendela v kanón, metající toxické mrtvoly svých obětí jako projektily. Pulverize již není závislé na Feast, jelikož se Grendel promění v bourací kouli, v jejíž podobě posílá nepřátele do vzduchu. 

Značnou novinkou jsou také noví nepřátelé zvaní Kuva Lich. V příběhu Warframe nejsme jedinou postavou, která byla opět přivedena k životu. Kuva Lich jsou mrtví Greneerští vojáci, kteří byli vzkříšeni za použití mystické hmoty zvané Kuva. Tito bojovníci jsou vyšlechtěni speciálně pro lov Tenno a jejich Warframů. Každý z hráčů nyní má svého osobního nepřítele, se kterým mu ovšem mohou pomoci i hráči v partě, stejně jako u Stalkera, Zanuky Hunter a podobných nepřátel. 

Update přináší také rework hned dvou warframů, Ember a Vaubana. Tento rework je komunitou již dlouho žádaný, jelikož tyto Warframy zastaraly zejména s posunutím mety z crowd control k působení zranění – současná meta ve Warframe je “znič než budeš zničen”. Vaubonovy schopnosti jsou nyní laděny do útočné podoby, zatímco Ember má novou mechaniku Immolation meter, od které se poškození jejích schopností odvíjí. Update přinesl také několik nových kosmetik nejen na Grendela, ale také deluxe skin na Titanii nebo brnění pro naše companiony. 

Source :

Warframe

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X