Wargaming na Gamescomu představí FPS Caliber(1 minuta čtení)

Rainbow Six Siege bude mít přímého konkurenta. Je jím plánovaná FPS od Wargamingu, který spojil síly se zkušeným vývojářským studiem 1C. Hra bude odhalena na Gamescomu koncem tohoto měsíce.

Ruské Studio 1C stojí mimo jiné za legendárním leteckým simulátorem IL-2 Sturmovik, přičemž Caliber je první FPS z dílny Wargamingu. Jedná se o character-shooter, což znamená, že každý hráč bude mít v teamu určitou roli a kromě konvenčních zbraní se můžeme těšit i na speciální schopnosti. Při pohledu na videoherní sérii World of … asi není třeba očekávat velké sci-fi. Podle traileru se dočkáme současných světových armád, včetně jejich výbavy. Čekat nás budou 4v4 arény a také kooperativní mód proti AI. Více se dozvíme na Gamescomu, který bude probíhat ve dnech od 21. do 24. srpna. O novinkách vás budeme samozřejmě informovat.

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na