Wargaming spouští oficiální e-shop ve spolupráci s ESL

Od 8. srpna Wargaming spouští oficiální e-shop. Vytvořen byl s pomocí přátel z ESL jako odpověď na prosby a požadavky našich fanoušků. Fyzicky bude e-shop také na letošním Gamescomu

Wargaming oznámil spuštění svého oficiálního e-shopu pro Evropu WargamingStore.com. E-shop vytvořili společně s ESL. Internetový obchod je odpovědí na prosby našich hráčů a fanoušků, kteří chtějí najít všechny produkty pěkně pod jednou střechou.

Hry World of Tanks, World of Warships, ale také Master of Orion a produkty Wargaming League, to všechno najdete na nově otevřeném e-shopu. „Našich hráčů si na Wargamingu vážíme víc než cokoli jiného. Chtěli jsme na jednom místě všechny produkty z našich největších her pohromadě. Společně s ESL jsme se rozhodli přinést to nejlepší. A na Gamescomu ukážeme lidem opravdový obchod, kde si lidé budou moci pořídit to, co znají na našem e-shopu,“ uvedl Markus Schill, generální ředitel evropské divize Wargamingu.

E-shop nenabídne pouze klasické propagační předměty, ale přináší skutečně široký sortiment zboží, od oblečení a sběratelských předmětů až po produkty od značek jako Razer a Italieri. ESL navíc vytvořila svou vlastní řadu produktů s exkluzivními vzory založenými na populárních titulech Wargamingu.

„Vítáme příležitost, že můžeme rozšířit úzkou spolupráci s Wargaming mimo již zaběhnutou tradici Wargaming League. Rozvíjející se e-commerce a současně s tím jdou oděvní výrobky na ESL Shopu. Jsme si jisti, že tak můžeme poskytnout svoje zkušenosti evropským fanouškům Wargamingu a společně s tím nabídnout stávající licencované produkty i zbrusu nové a exkluzivní řady oblečení,“ říká výkonný ředitel ESL Heinrich Zetlmayer.

 


 

Zdroj:

Tisková zpráva, kompletní znění

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz