Domů » Wargaming zahájil spolupráci s tvůrci Total War série. Vydají jejich F2P hru

Wargaming zahájil spolupráci s tvůrci Total War série. Vydají jejich F2P hru

Nový vydavatelský label Wargaming Alliance chystá jako svůj první titul free-to-play hru Total War: ARENA

Wargaming, SEGA a Creative Assembly dnes s radostí oznamují nové strategické partnerství, jehož výsledkem bude celosvětové vydání hry Total War: ARENA, a to pod hlavičkou vydavatelské značky Wargaming Alliance.

Tato nově vytvořená divize se zaměřuje na poskytování všech důležitých nástrojů pro tvorbu a vydávání her třetím stranám, jako jsou například vývojáři a malá studia, a umožňuje jim tak vstoupit nejen na vysoce konkurenční území free-to-play herního trhu, ale současně umožňuje i přístup k ohromné více než 100miliónové základně předplatitelů.

Total War je jedním z klíčových pilířů byznysu společnosti SEGA a je jednou z nejúspěšnějších a nejvlivnějších strategických sérií všech dob, míchající v bitvách taktické i strategické prvky. Total War: ARENA, vyvinutá studiem Creative Assembly, přináší tyto principy do herního světa free-to-play smícháním všech typických rysů série do bitev 10 vs. 10 hráčů.

Zkušenosti Creative Assembly spojená s nasazením Wargamingu pro trh s free-to-play hrami vytvořily z Total War: ARENA titul, který perfektně sedne stylu Wargaming Alliance.


„SEGA se neustále zabývá způsoby, jak svoji pestrou škálu produktů může přinést širšímu hernímu publikum,“ říká Jurgen Post, President and COO v SEGA Europe. „Strategické partnerství s Wargamingem a vydání Total War: Arena jako první hry na platformě Wargaming Alliance představuje jedinečnou příležitost pro Creative Assembly, aby mohlo rozvinout svůj potenciál. Práce s Wargamingem, leaderem v prostoru free-to-play her, umožní využití bohatých zkušeností a odborných znalostí v této oblasti. SEGA je přesvědčena, že Total War: ARENA se stane celosvětovým hitem, kterým si zaslouží být.“

„Více než deset let je série Total War symbolem herní strategie, a to především díky kvalitní značce zaměřenou na hratelnost a autenticitu. Free-to-play trh je novou příležitostí pro celou franšízu. Poslední rok vidíme velký potenciál právě pro Total War: ARENA,“ říká Tim Heaton, ředitel ve studiu Creative Assembly. „Partnerství s Wargaming Alliance je dokonalý způsob, jak prověřit kvalitu této strategie. Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s tvůrci globálně úspěšné značky World of Tanks a přinést společně titul Total War: ARENA hráčům:“


 „V posledních sedmi letech Wargaming tvrdě pracoval na tom, aby se etabloval jako lídr free-to-play her,“ uvedl Vladimir Makarychev, šéf Wargaming Alliance. „Prostřednictvím labelu Wargaming Alliance doufáme, že se nám podaří sdílet naše znalosti s ostatními společnostmi při vstupu do tohoto vysoce konkurenčního prostředí a jsme velmi rádi, že partnerství se SEGA a Creative Assembly přinese titulu Total War: ARENA úspěch.“

Wargaming Alliance dává firmám třetích stran přístup k využití jedinečných schopností a znalostí online free-to-play trhu, které Wargaming nashromáždil v průběhu uplynulých let a stal se tak společností s mnohamiliónovou hráčskou základnou a zná osvědčené postupy v propagaci free-to-play titulů. Partneři tak budou moci využít znalosti globálního týmu specialistů, kteří nabízejí zkušenosti od publikování a zákaznickou podporu až po řízení a marketing. Tato nová platforma je navíc fyzicky dostupná na všech hlavních trzích a přináší jedinečný přístup k regionální vydavatelské činnosti přizpůsobené lokálnímu zákazníkovi.

Čtěte také: Wargaming se spřáhl se Segou – do WoT Blitz přijde Valkyria Chronicles

Source :

Tisková zpráva, plné znění

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na