Domů » Články » Herní novinky » NABÍDKA BRIGÁDY: Warhorse hledá pomocníky po vydání Kingdom Come

NABÍDKA BRIGÁDY: Warhorse hledá pomocníky po vydání Kingdom Come

Bez angličtiny ani ránu

Baví vás hry a chcete se účastnit jejich vývoje? Pro mnoho pozic je pochopitelně potřeba mít zkušenosti s programováním nebo designem, občas se najde i šance a místečko pro technicky méně nadané nadšence. Jedna taková příležitost se momentálně nabízí ve studiu Warhorse.

Tvůrci Kingdom Come: Deliverance, které vychází již příští úterý, hledají posily do týmu technické podpory. Krátce po vydání se vždy najde hromada bugů a spousta hráčů vyžaduje asistenci s různými problémy. Dočasné doplnění stavů je tedy na místě.

První počin studia Warhorse vyjde po celém světě, dobrá znalost psané angličtiny je tedy rozhodně na místě. Vývojáři také očekávají dobré komunikační schopnosti a technické znalosti. Zároveň je také potřeba pracovat na vlastním laptopu a bydlet v okolí Prahy.

Brigáda totiž bude přímo v kancelářích Warhorse, kde vybraní šťastlivci dostanou vlastní místo. Pracovní doba bude minimálně 30 hodin týdně, mzda činí 100 korun na hodinu. Nabídka je ale dočasná, výpomoc bude potřeba jen od 8. února do 15. března.

Jestli vás nabídka zaujala, můžete poslat své strukturované CV na jobs@warhorsestudios.cz. Obratem vám přijde krátký dotazník v angličtině. Případně si můžete projít nabídku přímo na facebooku Warhorse.

Čtěte také: Chcete plyšáka? České štěňátko Mimpi rozjíždí crowdfundingovou kampaň

[arve url=”https://youtu.be/1cn4Hg6q9XU” /]

Source :

facebook.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na