Domů » Články » Warlords of Draenor je nyní zdarma pro všechny WoW předplatitele

Warlords of Draenor je nyní zdarma pro všechny WoW předplatitele

Nabídka se týká i budoucích předplatitelů, Warlords of Dreanor je stejně jako všechna předešlá rozšíření součástí základní hry.

World of Warcraft je nejpopulárnějším MMORPG všech dob. Bohužel poslední dobou vypadá, že král svého žánru ztrácí svou dávnou sílu. Blizzard už nějakou dobu nezveřejňuje počet předplatitelů a s rozhodnutím zrušit fanouškovský vanilla server si moc nepolepšili, i když to vypadá, že svůj postoj k serveru Nostalrius ještě změní.

S příchodem nejnovějšího datadisku s podtitulem Legion chce ale Blizzard přilákat zpět hráče, kteří se do Azerothu už delší dobu nepodívali, a proto všem předplatitelům rozdal zatím poslední rozšíření Warlords of Draenor.

To znamená, že všechna již vydaná rozšíření jsou nyní součástí základní hry úplně zdarma. Od Blizzardu je to rozhodně hezké řešení, jak přivést staré hráče zpátky a zároveň přilákat nové. Snad si tedy Legion v srpnu povede lépe jako dva roky staré Warlords of Draenor.

Čtěte také: Kina budou rozdávat klíče do WoW při promítání Warcraft filmu

 

Source :

reddit.com

4
Komentujte

avatar
2 Comment authors
Viet TranMartin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

Takže když jsem si kupoval WoD a na 1 měsíc kupoval game time, tak to budu mít zdarma ? A od kdy o bude free ?

Viet Tran
Člen
Viet Tran

Jestli jsem to správně pochopil, za hraní se musí stále dále platit, tady se nic nemění. Datadisk je bezplatný od minulého týdne pro všechny NOVÉ hráče.

Martin
Člen
Martin

aha, díky 🙂

Viet Tran
Člen
Viet Tran

Za málo, herní čas z Warlordů by se ti ale měl počítat, pokud sis ho pořídil nedávno. 🙂

X