Domů » Články » Herní novinky » We. The Revolution: Francouzská revoluce začíná!

We. The Revolution: Francouzská revoluce začíná!

Zajímá vás období francouzské revoluce? Pokud ano, tak by vás mohla zaujmout hra We. The Revolution. V novém videu uvidíte svou roli soudce, který musí rozhodovat, kdo přijde o hlavu a kdo ne.

Hru má na svědomí malé polské studio Polyslash, ve kterém ale pracují lidé se zkušenostmi z ostatních vydavatelství jako například The Farm 51, Reality Pump nebo Bloober Team.

Jsme v Paříži osmnáctého století a vy jakožto soudce musíte řešit jak malé kauzy obyčejných lidí, tak i velké případy politického rázu. Přitom ale musíte zjistit, kdo je spojenec a kdo nepřítel, protože rozsudky rozhodně nezůstanou bez následků. Věřit nemůžete ani členům vlastní rodiny. Aby vaše hlava zůstala tam kde má, bude zapotřebí získat důležité informace z výslechů nebo hlášení, a učinit správné rozhodnutí. Navíc je vaše postava alkoholik a gambler, což situaci hodně komplikuje.

Hra nabízí zajímavý grafický styl, který jistě sám o sobě bude zážitkem. Zároveň se vývojáři pokouší o skličující atmosféru, která připomíná knihy Alexandra Dumase a Josepha Conrada.

We. The Revolution vyjde 21. března na PC, v budoucnosti jsou v plánu i konzole Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One. Na GOGu si nyní hru můžete předobjednat s 15% slevou.

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X