Domů » Články » Herní novinky » Widowmaker v battle royale? Na internet unikly Halloween skiny pro Fortnite!

Widowmaker v battle royale? Na internet unikly Halloween skiny pro Fortnite!(1 minuta čtení)

Fortnite je hra, která od začátku sbírá jeden rekord za druhým a o takovou dojnou krávu je samozřejmě potřeba se řádně starat. A protože tu máme herní dýňovou sezónu, bude se strašit i tady…

Na twitteru @FNBRLeaks se totiž objevily fotografie nových halloween skinů pro postavy, zbraně i kluzáky. No a tady bychom mohli tuhle novinku skončit, kdyby nám ovšem jeden ze čtyř nových skinů postav někoho náramně nepřipomínal. Uhodnete koho? Napovíme vám. Má pavoučí kukuč, sexy křivky, vypasovanou kombinézu, a ne úplně zdravou barvu pleti. Ale teď vážně. U zbylých skinů by přerostlou D.Vu, Hanza v kožichu či nadopovaného Reapera mohl vidět jen vládce všech herních konspiračních teoretiků, který by se na ně ještě musel dívat na stařičkém CRT monitoru. Ta podobnost s Widowmaker z populární FPS střílečky Overwatch od Blizzardu u posledního z nich je ale celkem markantní!

Musíme ale uznat, že by nám vůbec nevadilo, kdyby se tímhle skinem naopak inspiroval sám Blizzard a představil nám o něco temnější verzi naší oblíbené vdovy, než na jakou jsme byli dosud zvyklí. No a i kdyby ta podoba nebyla čistě náhodná, kreativcům z Fortnite týmu nemůžeme upřít jednu zásadní věc. Pokud se skutečně inspirovali u mistrů z ledových bouří, alespoň si umí vybrat ty nejlepší!

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X