Domů » Články » Herní novinky » Lov nácků v jiném kábatku. Wolfenstein: Youngblood nabídne kooperaci s BJovými dcerami

Lov nácků v jiném kábatku. Wolfenstein: Youngblood nabídne kooperaci s BJovými dcerami(1 minuta čtení)

Zachráníte tátu?

Vynikající reboot značky Wolfenstein v podobě The New Order dostal neméně povedené pokračování The New Colossus. Na letošní E3 byl představen další díl série, který ale jde trochu jinou cestou. Ve spin-offu Wolfenstein: Youngblood se dostanete spolu s jedním kamarádem do kůže Blazkowiczovy dcery, abyste bojovali v nacisty okupované osmdesátkové Paříži.

Prezentace hry v rámci konference Bethesdy byla na informace velmi skoupá. V traileru ke svým dcerám Jess a Soph promlouvá samotný BJ Blazkowicz. „Abyste přežily, musíte přijmout to utrpení.“ Těžko říct, co tím konkrétně myslel, jelikož ale zmizel někde v Paříží, vaším úkolem bude svého otce náckobijce najít.

Youngblood (což je poměrně chytré pojmenování po odbočce The Old Blood) se dá považovat spíše jako spin-off. Vzhledem k BJově pokročilému věku už v The New Colossus ale tato výměna hlavní(ch) postav(y) dává smysl. Přesto doufáme, že přijde ještě alespoň jedno další pokračování Blazkowiczova příběhu.

Nic podrobnějšího o příběhu, hlavních postavách nebo hratelnosti nevíme. Na podrobnější informace si tedy budeme muset počkat. Víme ale, že by hra měla vyjít v průběhu příštího roku. Další novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: Vývojáři PUBG ukončili soudní tažení proti Fortnite. Stáhli svou žalobu obviňující z kopírování

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=p25P-IDMY0Q” /]

Source :
Tisková konference Bethesdy
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X