Workers & Resources: Soviet Republic – Budujte socialismus!(1 minuta čtení)

Už za pár dní vyjde strategie Workers & Resources: Soviet Republic. Podaří se vám naplánovat hospodářství tak, aby země vzkvétala? Budou vaše podniky plnit pětiletky?

Ve strategii od slovenských nezávislých vývojářů 3Division vybudujete z chudé republiky průmyslovou velmoc. Na začátku dostanete kus prázdné země, na kterém postavíte sídliště, továrny a celou dopravní infrastrukturu.

Řádně se postarat o obyvatele je také potřeba, a tak jim můžete postavit například kina, hřiště, hospody a obchody. Ve školách žákům určíte, na co se zaměří jejich výuka a pomocí televizního vysílání ovlivníte veřejné mínění. Pomocí rublu a dolaru budete moci obchodovat nejen s ostatními sovětskými zeměmi, ale i se západními státy. Avšak pozor – ceny komodit se neustále mění. Zaměříte se na soběstačnost, nebo obchod? Je to jen na vás.

Starší ročníky určitě potěší autentické dopravní prostředky od šedesátých do devadesátých let 20. století. Většina lidí pozná i paneláky a bytovky, které doteď můžete najít ve svém okolí.

Workers & Resources: Soviet Republic vstupuje 15. března do předběžného přístupu na Steamu, který bude trvat 12 – 24 měsíců. Během této doby se prý můžeme těšit na nové prvky gameplaye, vozidla a budovy.

Tereza Chvostová
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.