World of Tanks dostane nové bojiště. Odstartuje bitvy 30 na 30 hráčů

Do bitevní vřavy se také přidají i čínské stíhače tanků

Z vývojářských dílen vyjela zbrusu nová aktualizace 9.20 s opravdu velkým lákadlem, kterým tentokrát jsou bitvy 30 na 30 hráčů. Současně s rozšířením počtu tankistů se ve hře objevují čínští stíhači tanků. Společně s touto náloží se do World of Tanks také dostává hned několik desítek dalších strojů napříč francouzskými, americkými, sovětskými a japonskými stromy.

Větší bitvy a více tanků! Grand Battles, jak vývojáři tyto bitvy nazvali, chtěli hráči již delší dobu. Litá řež pro až 60 hráčů se tak odehrává na opravdu „grand“ mapě Nebelburg, která dosahuje úctyhodných 1,4 km na 1,4 km. Toto místo je však doménou pouze Tier X tanků, což znamená, že se zvětšuje nejen svět, ale také síla válečných strojů. Nebelburg je také místem, kde si hráči mohou vydělávat a získávat novou herní měnu, kterou lze využít na zlepšování vybavení.

„S patchem 9.20 přicházíme s kompletně novou úrovní hraní World of Tanks, a to je pro nás opravdu zásadní krok,“ vysvětluje Max Chuvalov, marketingový ředitel populární hry. „Poté, co jsme obdrželi první feedback od hráčů z testů, jsme nyní připravení nabídnout update také komunitě. S Grand Battles 30 na 30 přichází do hry opravdu nový zážitek.“

Devět čínských stíhačů tanků již túruje své motory a pomalu se chystají do bitevní vřavy. „Ano, mluvíme tu o linii, která dorazila před několika měsíci na čínské servery. Víme, že tohle je něco, o co jste nás žádali, a máme radost, že budou k dispozici pro všechny hráče,“ dodává Wargaming v tiskové zprávě.

Čtěte také: GC17: Call of Duty: WW2 přišlo s novým herním módem. A hraje se skvěle

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz