Domů » Články » Herní novinky » World of Tanks: Mercenaries oslavují 17 milionů nových hráčů. Přidávají na konzole další obsah

World of Tanks: Mercenaries oslavují 17 milionů nových hráčů. Přidávají na konzole další obsah(3 minuty čtení)

Dočkali jsme se dvou map i nových obrněnců

World of Tanks: Mercenaries má v současné době více než 17 milionů registrovaných hráčů. Navíc k této příležitosti přichází s dalším zásadním rozšířením pro PS4 a Xbox. Hráči se dočkají zbrusu nových dělostřeleckých vozidel, posádek, map, ale také došlo na splnění některých požadavků ze stran komunity, jak nám vývojáři řekli na letošním Gamescomu.

První velkou změnou je tzv. Artillery kamera, s níž si můžete vychutnat trajektorii vystřeleného náboje. Kamera je umístěna mnohem blíže k zemi a hráči dostanou možnost rotovat kolem letící nábojnice. Pro fanoušky dělostřelectva jistě půjde o příjemné zpestření a hráči se takhle navíc dostanou ještě blíže do víru bitevní vřavy.

„Když jsme začali pracovat na novém přídavku pro World of Tanks: Mercenaries, naslouchali jsme samozřejmě také našim fanouškům z komunity. Jedna z nejčastěji opakovaných proseb se týkala přidání lišty s číselným znázorněním zdraví nejen u nepřátelských jednotek, ale také u vlastních spřátelených vozidel. Po zapnutí tato funkce dává hráčům přehled o stavu jejich vlastního týmu nebo o tom, v jaké kondici jsou protivníci,“ řekli vývojáři z Wargamingu.

Update 4.6 přináší do Mercenaries další válečné výzvy, které ocení především hráči Contract misí. Právě ty ukazují trochu jiný pohled na historii a v podobě fiktivních příběhů pokračují dál v nastaveném kurzu.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=wkDWXuawMa4″ /]

Samozřejmě nemůže být ani nouze o novou bojovou tehcniku. Thresher je dobře opancéřovaný lehký tank s velmi agresivní zbraní, naopak Long Reach těžký tank, který v sobě spojuje britské, německé a sovětské technologie. Sharpshooter pak představuje zlatou střední cestu.

Další přírůstky zahrnují zbrusu nové vozy Tieru X v čínských a britských vývojových stromech. WZ-111 5A je hrozivý nový čínský těžký tank, který se může chlubit vynikajícím pancéřováním a rychlostí. Britský těžký tank Super Conqueror rovněž disponuje silným pancířem, který poskytuje maximální ochranu z každého úhlu. Skvělá ovladatelnost z něj činí hrozbu pro pomalejší nepřátele.

Ve hře se také objevily nové mapy pro více hráčů. Caen 1944 je inspirován skutečným městem v severozápadním Francii, osvobozeným od německé kontroly během bitev v Normandii. Pearl River je zase situována údolí s drsným terénem, který nabízí celou řadu maskovacích a úhybných manévrů. Stačí projet korytem řeky a máte volný na nepřátelskou základnu.

Přestože Mercenaries, kteří jdou úplně odlišnou než vlajková hra Wargamingu v podobě World of Tanks, obdrželi od konzolových hráčů na PS4 i XONE poměrně pochvalné reakce. Do budoucna tak chtějí vývojáři přidávat další obsah v podobě nových map, misí, postav i tanků. Zda se podobného režimu dočká World of Warships, který rovněž míří na konzole, už odpověděli neurčitě.

Čtěte také: Ze zombie akce je narativní sandbox. Dying Light 2 vsází na těžká rozhodnutí a vylepšený parkour

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=6WFTwSbQQjQ” /]

Source :
Vlastní, tisková zpráva
X
X