Domů » Články » Herní novinky » Update World of Tanks: Mercenaries přinesl příběhovou kampaň. Odehrává se v alternativní minulosti

Update World of Tanks: Mercenaries přinesl příběhovou kampaň. Odehrává se v alternativní minulosti

V kampani můžete skládat i vlastní tanky

Konzolová verze World of Tanks obdržela dosud největší rozšíření. A nejde o ledajaký update – o World of Tanks: Mercenaries mluví vývojáři z Wargamingu jako o zásadním evolučním kroku, který přináší netradiční hratelnost do klasických tankových bitev.

Nová silná vozidla, hrdinská posádka, zajímavé mapy a napínavá příběhová kampaň – to jsou dle slov autorů hlavní atributy rozšíření nazvaného Mercenaries. Děj se točí kolem alternativní minulosti, v níž druhá světová válka neskončila a svět se utápí v chaosu a zmaru. Lidé tak bojují mezi sebou a nechávají se najímat jako žoldáci.

Mercenaries uvedeny jako nový národ s vlastním vývojovým stromem. Přídavek přichází s další – pro World of Tanks zcela zásadní novinkou – a tou je vytváření zcela nových a z části i fiktivních tanků. Jako žoldák totiž můžete sbírat kousky různých vozidel a následně z nich sestavovat vlastní obrněné potvory.

Každé vozidlo je osazeno unikátní posádkou, která přichází nejen s vlastním příběhem, ale také zcela odlišným herním stylem. Vtrhnout do bitev tak můžete s japonským bojovníkem, Storm Hunter je pak ženskou bojovnicí, která jezdí v těžkém tanku. Crazy Snake je pro změnu mrštný chlápek řádící v lehkém tanku.

Pět vozidel je k dispozici ihned a na výpravy můžete vyrazit sami, nebo v kooperativním módu společně s přáteli. World of Tanks: Mercenaries jsou ke stažení na konzolích PS4, XONE i X360. Více informací o obsahu najdete na stránkách hry.

Čtěte také: World of Warplanes má novou tvář. Frontman skupiny Iron Maiden bude vydávat vlogy o letadlech

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=6Whl8ZIX4aI&feature=youtu.be” /]

Source :
Tisková zpráva
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X