Domů » Články » Herní novinky » World of Warcraft dublony z Island expedicí bude konečně za co utrácet!

World of Warcraft dublony z Island expedicí bude konečně za co utrácet!

Sice jsme to tak nějak očekávali, přesto nás tahle informace vydolovaná z hlubin PTR chystaného patche 8.1 pro nejnovější datadisk MMO World of Warcraft opravdu mile překvapila…

Blizzard ve svém tažení za zatraktivněním jedné z hlavních novinek představených v rozšíření Battle for Azeroth pro stále ještě krále všech MMO her konečně přišel se starou dobrou mrkví na klacku. Ne, teď nemyslíme onen legendární trinket, nýbrž mechaniku mávající před hráči krásnou odměnou, aby poslušně dělali jednu věc pořád dokola. Jako například Island expedice. Do hry tak s chystaným velkým patchem přibude dvojice obchodníků (jeden v Boralusu pro Alianci a druhý v Dazar’aloru pro Hordu pozn. redakce), kteří vám za Seafarer’s Dubloony z Island expedic prodají kosmetické předměty, hračky, battle pety, reputační tokeny, a dokonce nového vodního mounta! Abyste si ale tohohle mořského poníka mohli osedlat, budete muset vysolit na dřevo hned 500 dublonů, takže raději začněte šetřit!

Do teď šlo tyhle zlaté mince utrácet pouze za jednorázové útočné a obranné předměty použitelné během expedic, takže jde o vítané vylepšení obzvláště, když tyhle výlety za azuritem používáte k levelování svých altů! Kompletní seznam všech dostupných předmětů i jejich cen najdete na WoWheadu, zdroji všech znalostí a moudrosti Azerothu!

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X