Domů » Články » Herní novinky » Blizzard odhazuje Battlechesty. Nyní můžete hrát World of Warcraft jen za předplatné

Blizzard odhazuje Battlechesty. Nyní můžete hrát World of Warcraft jen za předplatné

Zanedbávání spánku nikdy nebylo dostupnější

Zatímco všechna ostatní MMORPG musela z předplatného přejít na jiný obchodní model, World of Warcraft se drží dál. Kromě měsíčních poplatků bylo navíc potřeba si dopředu koupit Battlechest, tedy velkou krabičku plnou všech předešlých datadisků a knížkou pro začátečníky.

Fyzická podoba nebyla kdovíjak drahá, často šla sehnat i ve velké slevě. Místo rozměrné krabičky šlo pořídit také digitální verzi, tak či onak jste ale bez ní nemohli do World of Warcraft proniknout. Battlechest vždy obsahoval základní hru a všechny datadisky vyjma té nejaktuálnější – tu jste si museli koupit zvlášť.

Téměř měsíc před vydáním rozšíření Battle of Azeroth ale Blizzard tuto tradici konečně opustil. Battlechest již nebude ke hraní potřeba a rovnou můžete skočit do hry po zaplacení předplatného, chlubí se Blizzard na stránce s předplatným.

To také znamená zpřístupnění všech předchozích rozšíření úplně zdarma. Blizzard běžně poslední datadisk uvolnil až po vydání toho nejnovějšího, avšak již teď je Legion dostupný všem hráčům. Pokud vás tedy World of Warcraft (opět) nalákal do svých spárů, přejeme vám krásné noci bez spánku.

Co se týče nadcházejícího Battle for Azeroth, ten už si musíte koupit samostatně, pakliže chcete hrát nejaktuálnější dobrodružství. Než však datadisk vyjde 14. srpna, máte dost času na to si vymaxovat svou postavu.

Čtěte také: Modrá velryba zase řádí. Kvůli sebevraždám Saúdská Arábie zakázala 47 her včetně Mafie 2 a Zaklínače 3

[arve url=”https://youtu.be/jSJr3dXZfcg” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X