Domů » Články » Herní novinky » VIDEO: Podívejte se, jak elitní čeští kuchaři vaří podle World of Warcraft kuchařky

VIDEO: Podívejte se, jak elitní čeští kuchaři vaří podle World of Warcraft kuchařky

Pro všechny, kterým chybí skill ve vaření

Máte chuť na gobliní řezy nebo dračí chilli? Již brzy si můžete tyto exotické pokrmy ukuchtit i doma. Zanedlouho vychází česká verze oficiální kuchařky k World of Warcraft, která obsahuje více než stovku receptů pro hladové stoupence Aliance i Hordy.

Nakladatelství Crew si přichystalo povedenou kampaň, v níž elitní kuchaři z michelinské restaurace Alcron demonstrují vybrané recepty. Schválně mrkněte na trojici videí níže – docela nás baví koukat, jak Pavlovi Býčkovi asistuje při vaření orčice, nemrtvá obluda i samotný Arthas.

V knize najdete přes 100 receptů, které zvládnou i méně zkušení kuchaři. Nechybí samozřejmě ani rady, jak důstojně nahradit ingredience z Azerothu, které u nás jen tak neseženete. Snad kniha nabídne lepší tipy a triky než Babica, který by už sahal po sójové omáčce.

Pokud jste z Prahy nebo okolí, můžete se zúčastnit i křtu oficiální World of Warcraft kuchařky, která se koná již zítra v pražském Paláci knih Neoluxor (přímo na Václavském náměstí) od 18:00. Knihu pokřtí samotný Roman Paulus, šéfkuchař michelinského Alcronu. Více se dozvíte ve facebookové události.

Čtěte také: Blizzard vypustil StarCraft 2: Wings of Liberty zcela zdarma. A rýpl si do EA

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=2b1NGlCIY8U&t=25s” /]

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=n9xU44NelTA” /]

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=3IGYBVMn6aE” /]

X