Domů » Články » Herní novinky » World of Warcraft: Na PTR se chystá patch 8.2.5, Blizzard ukončil výrobu fyzických autentikátorů

World of Warcraft: Na PTR se chystá patch 8.2.5, Blizzard ukončil výrobu fyzických autentikátorů

Vývojáři už intenzivně pracují na dalším content updatu pro hru World of Warcraft označeným jako patch 8.2.5 a jeho některé nové prvky si budeme již brzy moci vyzkoušet na PTR (Public Test Realm). Zjistili jsme také, že si již nelze zakoupit fyzické Blizzard autentikátory.

Patch 8.2.5 v jeho rané verzi je již ke stažení na Battle.netu (PTR servery v době uzávěrky článku jsou zatím offline) a co konkrétně nového nás bude čekat? Pojďme si základní body shrnout:

Modely worgenů a goblinů se dočkají updatu
Tyto rasy se nám poprvé představili v datadisku Cataclysm a na jejich přepracované character modely hráči už dlouho netrpělivě čekali. Změny se týkají jak celkového vzhledu postav, tak jejich animací.

Oslavy 15. výročí World of Warcraft
Jak jsem již několikrát ve svých článcích zmiňoval, v listopadu čekají WoWko velké oslavy a Blizzard si tak pro nás přichystal spoustu zajímavých eventů a odměn. Podle zahrnutí těchto oslav do patche 8.2.5 můžeme tedy usuzovat, že bude patch ve hře připraven právě kolem začátku listopadu. A co si pro nás vývojáři připravili k těmto velkolepým oslavám? Pokud se během těchto eventů lognete do hry, obdržíte do pošty speciálního peta a některé další nespecifikované itemy. Kromě toho se budete moci zúčastnit tří unikátních raidů, ve kterých na vás budou čekat někteří staří známí bossové z minulých datadisků a také si budete moci zahrát v old-school verzi battlegroundu Alterac Valley. Hráči, kterým se podaří porazit všech 9 připravených bossů obdrží mounta Obsidian Worldbreaker, jehož vzhled je inspirován samotným Deathwingem z datadisku Cataclysm. Pro hráče, kteří splní určitý achievement spojený s upravenou verzí Alterac Valley battlegroundu, je zase připravena odměna v podobě mounta Stormpike Battle Ram (Aliance) nebo Frostwolf Snarler (Horda).

Včelí mount
Konečně se také budeme moci proletět na očekávaném mountovi v podobě obří včely, který podle všeho budete moci získat na aliančních charakterech a poté na něm půjde létat i na vašich horďáckých postavách. V tomto smyslu se jedná o ekvivalent mountovi Kuafons Harness, který lze zase odemknout pouze na horďácké straně.

Nový timewalking raid: Firelands
Pokud bude zrovna aktivní Timewalking event na datadisk Cataclysm, hráči na maximálních levelech si budou moci nově nostalgicky projít i raid Firelands. Equip a vaše staty budou jako u ostatních timewalking eventů adekvátně upraveny, aby se jednalo o co nejvíc autentickou výzvu.

Nová featura s názvem Party Sync
Blizzard bude v tomto patchi také testovat poměrně zajímavý herní prvek, který umožní lépe synchronizovat herní zážitek spolu s vašimi přáteli. Pokud si v partě aktivujete tuto novou možnost, každý její člen bude „synchronizován” s ostatními ve smyslu toho, že se např. budete nacházet všichni ve stejné fázi questu. Budete také moci znovu projít některé questy se svými přáteli, i pokud jste je již jednou dokončili, a dokonce za to dostanete odměny odpovídající vašemu aktuálnímu levelu, nehledě na level, pro který byl quest původně určen. Další velkou novinkou bude možnost připojit se do herních instancí napříč různými levely. V praxi to tedy bude znamenat, že high-level hráči se budou moci připojit ke svým kamarádům s nižšími levely do dungeonů i battlegroundů, jejich level bude adekvátně snížen a spolu s tím přijdete i o určité spelly, Azerite traity a podobně.

Funkce Recruit-a-friend se dočká nové podoby
Blizzard se tímto krokem bude snažit opět zvýšit čísla aktivních subscriberů a nabídne všem s aktivním subem možnost rekrutovat další hráče, ať už nové či vracející se po delší pauze. Pošlete svým rekrutům vygenerovaný link a pak už můžete sledovat, zda si zakoupili game-time a podle počtu předplacených měsíců vám budou generovat určité odměny ve hře.

Blizzard upouští od další výroby fyzických autentikátorů
Autentikátory různé podoby jsou už dnes běžnou součástí ověřování identity při přihlašování ať už do her či jiných systémů. Jejich používání mohu jen doporučit, můžete se tak často vyhnout zbytečným komplikacím, spojeným s odcizeným účtem. Jednou z možností zabezpečení Battle.net účtu bylo i zakoupení fyzického autentikátoru, často i s různým zajímavým potiskem v motivech her od Blizzardu. Tato možnost už ale skončila a další autentikátory se již nebudou vyrábět. Jedinou možností je tedy použití mobilní aplikace, která je ke zdarma stažení na tomto odkazu.

0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X