Domů » Články » Herní novinky » World of Warcraft čeká nový patch. Budete v něm bojovat s Kil’jaedenem

World of Warcraft čeká nový patch. Budete v něm bojovat s Kil’jaedenem

„I paid for that destiny with my world!“

Blizzard je zatraceně dobrým herním studiem. Jejich animované trailery a filmečky patří v herní branži mezi nejlepšími. Vlastního videa se již tradičně dočkal i nejnovější patch pro World of Warcraft, tentokrát pojmenovaný jako The Tomb of Sargeras.

Právě z hrobky stvořitele Plamenné legie se stane nový raid s devíti nabušenými bossy. Jedním z nich bude Kill’jaeden, bývalý eredar a aktuální velitel démonů, kterého veteráni už jednou poslali do pekel v Sunwellu. Pro své aktuální postavení obětoval celou svou planetu Argus, moc lehký boj s ním tedy neočekávejte.

Co se týče zbytku nového obsahu, můžeme se těšit na protiútoky Aliance a Hordy v The Broken Shore. Tyto bitvy by měly připravit cestu pro patch 7.3, ve kterém se podíváme přímo na poničenou planetu Argus. Více detailů se ale dozvíme až po vydání aktuálního updatu.

The Tomb of Sargeras také přinese PvP Brawly, které udělají souboje o něco zábavnější. Skrze classové questy také půjde získat epický mount. Vývojáři navíc vylepší animace a zvuky pro Huntery, Death Knighty a Balance Druidy.

Pro všechny milovníky warcraftího loru půjde o zásadní příběhovou kapitolu, která možná povede ke konci Plamenné legie. Uvidíme, jak se s tím scenáristi poperou. Patch 7.2 vyjde již zítra, tedy v úterý 28. března. 

Čtěte také: Blizzard ukončí podporu Windows XP a Vista. Hearthstone už si na nich nezahrajete

[arve url=”https://youtu.be/ixtWdYkJbdE”/]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X