Domů » Články » World of Warplanes má novou tvář. Frontman skupiny Iron Maiden bude vydávat vlogy o letadlech

World of Warplanes má novou tvář. Frontman skupiny Iron Maiden bude vydávat vlogy o letadlech

Po koncertu na pražských Letňanech se Bruce Dickinson vrhl i na vlogy

Po Sabatonech, kteří nazpívali písničku k World of Tanks, se vývojářům z Wargamingu podařilo ulovit další hudební ikonu. Frontman britské heavymetalové skupiny Iron Maiden Bruce Dickinson se stal hlavní tváří deseti Warplanes Diaries, ve kterých se coby nadšený historik bude věnovat druhoválečným letounům.

Záznamy vlogů budou zveřejňovány týdně na oficiálním portálu World of Warplanes a Youtube kanále až do letošního srpna. Současně s prvním deníkem o letounu Hawker Hurricane byl uveden i World of Warplanes videoklip ke slavné skladbě Aces High od Iron Maiden – obojí si můžete zhlédnout níže.

Jako zanícený nadšenec vojenského letectví, pilot a zastánce světové angažovanosti na historickou přesnost se chce Bruce Dickinson věnovat především klasických druhoválečným stíhačkám a bombardovacím letadlům. Na řadu by měly přijít přístroje jako Spitfire či Messerschmitt Bf 109.

„Jsme všichni potěšeni, že Bruce přinesl své nadšení a odborné znalosti do hry World of Warplanes se svými deníky,” řekl Al King, ředitel globálního marketingu Wargamingu. „Stejně jako deníky a Aces High videoklip, představujeme také rekonstruovaný hangár jemně označený ikonickými prvky Iron Maiden. Je to něco, co žádná hra před tím nezískala a my doufáme, že fanoušci Maiden se budou bavit, když si všimnou různých easter eggů,“ dodává.

Slavná britská kapela měla ve tuto středu koncert na letňanském letišti, kde zazpívala své hity z alb Piece of Mind, The Number of the Beast a Powerslave. Úvodní píseň Aces High pak Bruce Dickinson odzpíval v letecké kukle, zatímco se nad kapelou vznášel zavěšený Spitfire.

Čtěte také: Po tancích míří na konzole i lodě. World of Warships: Legends vyjdou na PS4 a XONE

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=HFAHC-KNIlo” /]

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=a8NT3VGE3p8&feature=youtu.be” /]

Source :
Tisková zpráva
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X