Domů » Články » Herní novinky » World of Warships míří na mobily a tablety. Vyjdou za dva týdny

World of Warships míří na mobily a tablety. Vyjdou za dva týdny

Potápějte válečné lodě i na cestách

Již 18. ledna se objeví na scéně nová mobilní hra World of Warships Blitz, mobilní klon slavné PC akce s válečnými lodičkami. Novinka bude k dispozici na Apple App Store a na Google Play Store a zahrají si jí majitelé telefonů i tabletů, kteří se dočkají překvapivě štědrého obsahu.

Novinka vznikla ve spolupráci se studiem KingNet a hned na začátku nabídne devadesátku bitevních lodí z Japonska, USA, Německa a Sovětského svazu. Na hráče budou čekat čtyři rozdílné kategorie, jako jsou křižníky, těžké bitevní lodě, torpédoborce a taktické letadlové lodě. Kapitáni se pak vydají do bitev na moři v multiplayeru 7 vs. 7 hráčů, kde budou uzavírat spojenectví, odemykat nové lodě a či plnit zajímavé singleplayerové mise.

World of Warships Blitz je typickou neformální a příležitostnou hrou, kterou není těžké se naučit. Zároveň však WoWS Blitz vybízí k soutěživosti,“ vysvětluje Thaine Lyman, šéf stříleček na Wargaming Mobile. „Rychlé bitvy, jednoduché ovládání a skvělá soupiska lodí, které jsou od prvních okamžiků ve hře. Jsme rádi, že můžeme v portofoliu Wargaming Mobile her přivítat World of Warships Blitz.“

Novinka plně podporuje a využívá ID Wargaming.net. To znamená, že hráči mohou pod svým účtem hrát na více platformách a zařízeních. Hráči s Androidem i iOS navíc mohou hrát a sdílet svět společně. Snad netřeba dodávat, že World of Warships Blitz bude ke stažení i hraní zcela zdarma.

Čtěte také: World of Tanks se dočká obrovského updatu. Překope grafiku, zvuk i mapy

Source :
Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X