Kapesní námořní bitvy. World of Warships Blitz je již ke stažení na mobily a tablety(1 minuta čtení)

Námořní bitvy startují na App Store a Google Play

Jak jsme avizovali na začátku ledna, World of Warships Blitz zamířil na mobily a tablety. Nejnovější free-to-play akční hra od Wargaming Mobile je již od čtvrtka ke stažení zcela zdarma na App Store and Google Play.

Mobilní hráči si tak konečně mohou vyzkoušet boj na moři a ukázat, jak dobře zvládají taktický boj a týmovou práci na mobilních zařízeních. World of Warships Blitz kombinuje námořní bitvy z PC protějšku s menšími týmy a mapami. Podle vývojářů by přestřelky sedmičlenných týmů měly být tím pádem o něco rychlejší, ale neméně zábavné.

Hra hned na začátku nabídne devadesátku bitevních lodí z Japonska, USA, Německa a Sovětského svazu. Na hráče budou čekat čtyři rozdílné kategorie, jako jsou křižníky, těžké bitevní lodě, torpédoborce a taktické letadlové lodě.

Novinka plně podporuje a využívá ID Wargaming.net. To znamená, že hráči mohou pod svým účtem hrát na více platformách a zařízeních. Hráči s Androidem i iOS navíc mohou hrát a sdílet svět společně. World of Warships Blitz stáhnete na App Store and Google Play, samozřejmě zcela zdarma.

Čtěte také: Battle royale táhne ve velkém. Fortnite najednou hrály dva miliony hráčů

Source :

Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na