Domů » Články » Herní novinky » Kapesní námořní bitvy. World of Warships Blitz je již ke stažení na mobily a tablety

Kapesní námořní bitvy. World of Warships Blitz je již ke stažení na mobily a tablety

Námořní bitvy startují na App Store a Google Play

Jak jsme avizovali na začátku ledna, World of Warships Blitz zamířil na mobily a tablety. Nejnovější free-to-play akční hra od Wargaming Mobile je již od čtvrtka ke stažení zcela zdarma na App Store and Google Play.

Mobilní hráči si tak konečně mohou vyzkoušet boj na moři a ukázat, jak dobře zvládají taktický boj a týmovou práci na mobilních zařízeních. World of Warships Blitz kombinuje námořní bitvy z PC protějšku s menšími týmy a mapami. Podle vývojářů by přestřelky sedmičlenných týmů měly být tím pádem o něco rychlejší, ale neméně zábavné.

Hra hned na začátku nabídne devadesátku bitevních lodí z Japonska, USA, Německa a Sovětského svazu. Na hráče budou čekat čtyři rozdílné kategorie, jako jsou křižníky, těžké bitevní lodě, torpédoborce a taktické letadlové lodě.

Novinka plně podporuje a využívá ID Wargaming.net. To znamená, že hráči mohou pod svým účtem hrát na více platformách a zařízeních. Hráči s Androidem i iOS navíc mohou hrát a sdílet svět společně. World of Warships Blitz stáhnete na App Store and Google Play, samozřejmě zcela zdarma.

Čtěte také: Battle royale táhne ve velkém. Fortnite najednou hrály dva miliony hráčů

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=FqKymXgjUGw&feature=youtu.be” /]

Source :
Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X