Po tancích míří na konzole i lodě. World of Warships: Legends vyjdou na PS4 a XONE(1 minuta čtení)

Námořní bitvy na gamepadech

Tanky už se nějaký ten pátek spokojeně vyhřívají na konzolích, bylo tedy jen otázkou času, kdy se k nim přidají i lodě. Tak jsou tu – Wargaming skrze tiskovou zprávu oznámil vývoj World of Warships: Legends pro PS4 a Xbox One. Hra by se měla v létě dočkat veřejné alfy. Samotné vydání je pak plánované na příští rok.

Za vznikem konzolové verze stojí tým vývojářů z Petrohradu. Kromě litých námořních bitev plavidel z 20. století bude verze pro PS4 a XONE obsahovat řadu novinek, které budou určené exkluzivně konzolovým uživatelům. O konkrétním obsahu se v tuto chvíli neví.

Přestože je novinka ještě ve vývoji, již nyní se všichni mohou těšit na první veřejnou testací seanci, která se uskuteční již v červenci 2018 pro všechny zájemce. Vydání World of Warships: Legends je naplánováno na rok 2019. Další detaily budou odhaleny na letošním Gamescomu.

Čtěte také: PUBG nabídne Event Pass. Hráčům bude rozdávat odměny a mise podobně jako Fortnite

Source :

Tisková zpráva

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na