fbpx

World of Tanks Predator Cup přijde už v září, hraje se o 15 000 Kč

Žhavte motory a vyleštěte hlavně, jde do ostrého!

Zastavte palbu! Nechte vychladnout děla a vypněte motor – nebojte, nebude to na dlouho. Chceme vám představit turnaj ve World of Tanks, který si pro vás připravil herní portál Grunex.com ve spolupráci s herní značkou Predator – World of Tanks Predator Cup. Značka Predator nabízí kompletní výbavu od herních počítačů, notebooků, přes monitory, tablety až po herní periferie.

Zářijové neděle rozezvučí tankové střely, jelikož se tento turnaj odehraje v několika týdnech. Pojďme se tedy podívat na konkrétní informace.

Pokud chcete hrát o velké finanční ceny, musíte se probojovat do finálového turnaje skrze jednu z kvalifikací – z každé z nich postupují čtyři nejlepší týmy. Finálový turnaj se odehraje od čtvrtka 29. září od 18:20 pouze pro postupující a diváky livestreamu.

  1. Kvalifikace: neděle 4. 9. od 18:20
  2. Kvalifikace: neděle 11. 9. od 18:20
  3. Kvalifikace: neděle 18. 9. od 18:20
  4. Kvalifikace: neděle 25. 9. od 18:20

REGISTRUJ SE ZDE

battlerforce_predator-cup

Ti nejlepší se mohou těšit na parádní finanční injekci – hraje se celkem o 15 000 Kč. Takto jsou ceny rozděleny:

Vítěz každé kvalifikace: 1 000 Kč / tým (při účasti alespoň 32 týmů)

Pro hráče jsou také připraveny odměny ve formě in-game měny tzv. GOLDů. Jejich přesný počet určí skutečný počet účastníků kvalifikačních turnajů. Čím více týmů, tím vyšší odměna, tak neváhejte!

Finále:

  1. místo – 5 000 Kč / tým
  2. místo – 3 500 Kč / tým
  3. místo – 2 500 Kč / tým

Všechny kvalifikace se odehrají formou Best of 3 (kdo první dosáhne na dvě vítězství, postupuje dál). Všechny kvalifikace i finále budete moct sledovat na streamu, o který se postará Petr “Aux” Váberer. Na streamu také můžete vyhrát myš Predator by SteelSeries, tak se nezapomeňte dívat.

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz