Domů » Články » World War Z: Nový update přináší do hry challenge mód

World War Z: Nový update přináší do hry challenge mód

Vývojáří ze Saber Interactive opravdu nelení a přináší nám další přídavek do hry World War Z s názvem Proving Grounds.

Tenhle velký update zároveň ukončuje první sezónu hry a přináší zbrusu nový challenge mód. Ten do hry přidává speciální playlist map, na kterých je potřeba splnit určité výzvy. Například je tu mód, který odstraňuje všechny speciální zombie, jenže tím pádem vzroste počet těch obyčejných a hordy budou ještě větší, než předtím. Poté je tu výzva, ve které může udělovat poškození jen jeden hráč z týmu. Navíc hráči nemají žádné lékárničky, ale zato jsou nesmrtelní, tedy až na toho jednoho nešťastníka, který musí kosit všechny zombie kolem sebe. Podobných výzev je spoustu a než je splníte, určitě to nějaký čas zabere.

S challenge módem se do hry dostává i nová herní měna Challenge Coins, kterou aspoň prozatím nejde zakoupit za reálné peníze a doufejme, že to tak i zůstane. Challange Coins budete dostávat za plnění jednotlivých výzev a poté si za ně nakoupit různé skiny a doplňky.

Teď už nezbývá nic jiného, než čekat na druhou sezónu hry, ve které bude hráči žádaný Horde mód, nové mapy a samozřejmě i nové zbraně. Kdy začne druhá sezóna ještě nevíme, ale vývojáři nám datum jistě brzy upřesní.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] miliónech prodaných kopií hry World War Z a také o updatu, který do ní přidal výzvy. Nyní nám vývojáři ze Saber Interactive odhalili přídavky do druhé […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X