Domů » Články » WoT Blitz – nový battle pass a zajímavé spojení s Bandai Namco

WoT Blitz – nový battle pass a zajímavé spojení s Bandai Namco

Operation Onslaught, zbrusu nový battle pass se skládá ze 40 různých etap, přichází na World of Tanks Blitz. Hráči budou mít za úkol dokončit bitevní mise, aby získali známky a zároveň dostávat skvělé odměny.

Tankisté si budou moci užít čtyři týdny zábavy, protože Battle Pass běží od 1. května do 29. května. Existují dvě verze kampaně: Zdarma a Premium. Kampaň Free Battle Pass odměňuje hráče sbírkou položek ve hře, když jsou splněny určité milníky. Mezi tyto odměny patří: Dny prémiového účtu, Zlato, Kredity, Free XP, Avatary, Camos a certifikáty pro výzkum vozidel, které poskytují 25% XP slevu pro vozidla úrovně VIII, IX a X.

Se zlatým týdnem na obzoru připravují World of Tanks Blitz a Bandai Namco něco opravdu zvláštního. V rámci pokračující spolupráce se univerza Girls und Panzer a World of Tanks Blitz znovu spojují a do boje vstupují dvě zcela nová vozidla.

Tyto tanky, známé těm, kteří milují světově proslulé anime i hráče Blitz, jsou připraveni bojovat na bitevních polích napříč platformami. Exkluzivně pro World of Tanks Blitz jsou to Firefly Saunders SP a IS-2 Pravda SP.

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X