WoW Classic: Uzavřená beta končí 12. července, oznámeny francouzské a německé realmy(2 minuty čtení)

Uzavřená beta chystaného World of Warcraft: Classic se pomalu chýlí ke konci a pokud jste byli mezi pár vyvolenými, co si betu zahráli, budete se muset na čas s Classicem rozloučit. 

Blizzard v oficiálním prohlášení poděkoval všem zúčastněným testerům a oznámil, že beta skončí 12. 7. 2019. Nicméně ještě před samotným vydáním hry, které je naplánováno na 27. 8. 2019, proběhne dvoudenní stress test. Ten proběhne 25. – 26. 7. a Blizzard v něm chce otestovat opravy všech bugů, které hráči nahlásili a také uvedl, že tentokrát bude mít možnost otestovat hru mnohem více hráčů.

Poté bude následovat téměř měsíční půst, nicméně dva týdny před vydáním Classicu bude možnost rezervovat si svůj oblíbený nickname. A aby loučení s betou Classicu pro hráče nebylo tak trýznivé, připravili si vývojáři pro hráče na 12. 7. malý in-game event. Oč v něm poběží, to neprozradili. Díky úsilí všech beta-testerů se během posledních sedmi týdnů podařilo identifikovat a opravit na stovky nových bugů a dle slov vývojářů je tak WoW: Classic v dobrém stavu a na programu už jsou jen finální úpravy a testování raidů.
Dozvěděli jsme se také novinky týkající se evropských realmů. Francouzsky a německy mluvící komunita volala po svých vlastních realmech a Blizzard se rozhodl jim vyhovět. V době vydání hry tedy budou připraveny realmy jak anglicky mluvící, tak francouzské, německé a ruské. Na Čechy a Slováky se nemyslelo, ale vlastní oficiální servery nemáme ani v retailu (= live verze hry, BfA expanze). Neoficiálně jsme si ale přivlastnili realmy Drak’thul a Burning Blade a dá se očekávat, že si pro Classic česko-slovenská komunita taktéž vybere nějaké útočiště. Kolik celkem realmů bude na výběr zatím Blizzard sám neví, vše se prý ale dozvíme ještě před vydáním.

PvP komunita testující Classic se ještě před symbolickým rozloučením s betou rozhodla uspořádat další turnaj v duelech. Jeho průběh byl poněkud narušen rogunami číhajícími ve stealthu, které se rozhodli pokazit hráčům zážitek. Nakonec se ale turnaj přesunul jinam, mohlo se pokračovat a vítězem se stal Cdew, veterán WoWka, čerstvý otec (proto teď často přezdívaný Cdad), hrající profesionálně za americký team Method Orange. Jak se mu s jeho elemental shamanem v turnaji dařilo si můžete pustit v přiloženém videu.

Source :

WoWHead

František Doležal
Medik, geek, dashcamer a milovník dobré pizzy. Šílená kombinace? Realita je ještě šílenější.