Domů » Články » Wunderlist k 6. květnu 2020 končí Přejděte na Microsoft To Do

Wunderlist k 6. květnu 2020 končí Přejděte na Microsoft To Do(2 minuty čtení)

Máme pro vás důležitou zprávu. Wunderlist k 6. květnu 2020 končí. Doufáme, že naše nová aplikace, Microsoft To Do, se stane novým domovem pro všechny vaše seznamy a úkoly. Je k dispozici zdarma pro Android , iOS , Windows , Mac i web a vyvinul ji tým Wunderlistu.

Je nám jasné, že přesun jinam může být obtížný, ale chceme, abyste věděli, že vám budeme během celého procesu pomáhat. Pravděpodobně vás bude zajímat, proč jsme se pro takový krok rozhodli a co pro vás znamená. Po 6. květnu se vaše úkoly přestanou synchronizovat, ale dál budete moct naimportovat svoje seznamy, úkoly a další obsah do aplikace To Do. V této chvíli už nepřijímáme žádné nové registrace do Wunderlistu. Další odpovědi na důležité otázky najdete v našem blogovém příspěvku.

Na našem blogu můžete zároveň najít podrobnější informace o To Do. Zajistili jsme, aby aplikace obsahovala všechny vaše oblíbené funkce, jako jsou například skupiny seznamů (složky), kroky (dílčí úkoly), souborové přílohy, sdílení nebo přiřazování úkolů. Navíc jsme zařídili, aby byl import seznamů do aplikace To Do neuvěřitelně jednoduchý, takže si hned po dokončení přesunu můžete začít plánovat svůj den a odškrtávat úkoly. Teď už vám jen zbývá použít následující tlačítko a seznámit se s To Do. Bez ohledu na to, jestli jste začali naše řešení používat v roce 2010 nebo teprve minulý rok, chceme vám z celého srdce poděkovat. Vy, naši uživatelé, pro nás hodně znamenáte. Doufáme, že s námi dál budete sdílet naši vizi a připojíte se k nám i během tohoto úseku naší cesty. Chcete se na něco zeptat? Spojte se s námi přes Twitter nebo Facebook.

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X