Domů » Články » WWE 2K Battlegrounds: Arkádový wrestling již brzy

WWE 2K Battlegrounds: Arkádový wrestling již brzy(1 minuta čtení)

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností 2K představuje novou arkádovou hru ze světa wrestlingu WWE 2K Battlegrounds, která bude v prodeji již tento podzim na herní konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

S potěšením představujeme novou hru WWE 2K Battlegrounds z dílny herního studia Saber Interactive, která nabídne hráčům zcela novou zkušenost ze světa wrestlingu s akční arkádovou a zábavnou hratelností a s neotřelým designem postav, prostředí a pohybů. Další informace o hře budou dostupné v průběhu následujících měsíců. Společnost 2K dále oficiálně oznámila, že letos neplánuje vydání dalšího ročníku wrestlingového simulátoru WWE 2K.

Hra WWE 2K Battlegrounds bude v prodeji na podzim roku 2020 na PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Pro více informací o hře navštivte oficiální stránky vydavatele hry zde.

0 0 vote
Hodnocení článku
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X