Domů » Články » WWE 2K20: Představen mód MyCAREER

WWE 2K20: Představen mód MyCAREER

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností 2K představuje příběhový mód MyCAREER, který přináší mnoho novinek a ve kterém se v hlavní roli představí ženské hrdinky Red a Tre. Hra WWE 2K20 bude v prodeji od 22. 10. 2019 na PlayStation 4 a Xbox One v několika edicích.

Zcela poprvé v historii série budou mít hráči možnost prostřednictvím módu MyCAREER vytvářet jak mužské, tak i ženské zápasníky MyPLAYER. Sledujte cestu dvou nejlepších přítelkyň Red a Tre – od střední školy až po okamžik, kdy se stali hrdými členkami WWE Hall of Fame. Projděte příběhem a zápasy za obě dvě hrdinky nebo utvořte tým díky zcela novému zápasovému módu Mixed Tag. 

18 kapitolami, přibližně 100 zápasy a bohatou soupiskou s více než 40 zápasníky WWE Superstars, NXT Superstars a Legends, nabídne tento rok mód MyCAREER zhruba 20 hodin čistého herního času doplněného bohatým vyprávěním ze světa WWE.

Příběhový mód MyCAREER v číslech:

  • 18 kapitol.
  • 100 zápasů.
  • Více než 2 700 řádků dialogu.
  • Více než 900 řádků nového komentáře unikátního pro MyCAREER zápasy a předělové scény.
  • Více než 270 předělových scén.
  • Přibližně 20 hodin herního času.
  • 34 kariérních cílů Red Tre.
  • 1 bionická paže.

Hra WWE 2K20 i letos přinese mnoho zajímavých novinek a herních vylepšení. Hráči se mohou těšit na nové herní módy a bohatou soupisku těch největším hvězd světového wrestlingu. Jako tradičně hra přinese i příběhový mód – 2K Showcase: The Women´s Evolution, který sleduje kariéru 4 slavných žen ze světa wrestlingu, přezdívaných “Four Horsewomen”: šampionka RAW Becky Lynch, šampionka SmackDown Bayley®, Charlotte Flair® a Sasha Banks®.

Hra WWE 2K20 vychází 22. 10. 2019 na PlayStation 4 a Xbox One. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně oficiální stránky hry zde

Source :
Tisková zpráva
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X