Domů » Články » Xbox One vsází na zpětnou kompatibilitu. Dostal dalších 13 her

Xbox One vsází na zpětnou kompatibilitu. Dostal dalších 13 her

Písky času i KotOR ve vyšším rozlišení

Kde Xbox One ztrácí na exkluzivních titulech, tam dohání zájem hráčů svou zpětnou kompatibilitou. Už nyní má na kontě pořádnou porci starších, ale stále dobře hratelných titulů z minulých generací microsoftí konzole. A nedávno se dočkal dalších 13 her. 

Nově jsou k dispozici pro konzoli XONE původní Xbox hry, mezi kterými najdete takové klasiky jako Prince of Persia: The Sands of Time a Star Wars: Knights of the Old Republic. Původní Xbox hry získají díky zpětné kompatibilitě až čtyřikrát více pixelů na XONE a XONE S, a dokonce až šestnáctkrát více pixelů na chystaném Xbox One X.

Od 7. listopadu, tedy po uvedení nové generace konzole na trh, si budete moci zahrát vybrané X360 hry ve vyšším rozlišení s až devětkrát vyšším počtem pixelů a větším množstvím barevných detailů. Mezi X360 hrami, vylepšenými na konzoli Xbox One X, najdete i tituly jako Halo 3 a Fallout 3.

Kompletní seznam původních Xbox her, které jsou dostupné prostřednictvím zpětné kompatibility, a úplný seznam Xbox 360 her, které budou ve vylepšené podobně dostupné na Xbox One X, najdete na Xbox Wire.

Čtěte také: Proč nemá Wolfenstein 2 mulťák? Do příběhové hry nepatří, tvrdí designér

Source :

Tisková zpráva, plné znění